- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Badakhshan
- Kōh-e Katwīk
Current Weather Kōh-e Katwīk
Current weather for the city of Kōh-e Katwīk. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
-8°C
feels like -10°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 67 % |
| cloud cover | 56 % |
| dew point | -13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 0°C |
| MIN: | -26°C |
| Average: | -12°C |
