- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Panjshir
- Kōh-e Ghargharah
Current Weather Kōh-e Ghargharah
Current weather for the city of Kōh-e Ghargharah. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
0°C
feels like 2°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 11 % |
| cloud cover | 27 % |
| dew point | -26°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | -16°C |
| Average: | -3°C |
