- Weather
- North Korea
- Hwanghae-bukto
- Koe-dong
Current Weather Koe-dong
Current weather for the city of Koe-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 45 % |
| cloud cover | 17 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 19°C |
