Current Weather Khersānak-e ‘Olyā
Current weather for the city of Khersānak-e ‘Olyā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 10°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 12°C |
