- Weather
- Russia
- Chechnya Republic
- Ken'-Yurt
Current Weather Ken'-Yurt
Current weather for the city of Ken'-Yurt. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 20°C |
