- Weather
- Kyrgyzstan
- Jalal-Abad
- Kek-Tash
Current Weather Kek-Tash
Current weather for the city of Kek-Tash. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
26°C
feels like 27°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1002 hPa |
| humidity | 38 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 21. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 12°C |
| Average: | 22°C |
