- Weather
- Republic of Korea
- Gyeongsangbuk-do
- Keam-dong
Current Weather Keam-dong
Current weather for the city of Keam-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
29°C
feels like 30°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 38 % |
| cloud cover | 88 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 18°C |
