- Weather
- Greece
- West Greece
- Káto Bráti
Current Weather Káto Bráti
Current weather for the city of Káto Bráti. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 30. 5. (12:00) to 30. 5. (19:00)
18°C
feels like 19°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 85 % |
| cloud cover | 30 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 20°C |
