Current Weather Karkān-e Pā’īn
Current weather for the city of Karkān-e Pā’īn. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 32 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 15 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 20°C |
