- Weather
- Kyrgyzstan
- Issyk-Kul
- Kara-Koo
Current Weather Kara-Koo
Current weather for the city of Kara-Koo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 14°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 8°C |
