- Weather
- India
- State of Uttar Pradesh
- Kakwal
Current Weather Kakwal
Current weather for the city of Kakwal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
39°C
feels like 42°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 999 hPa |
| humidity | 19 % |
| cloud cover | 6 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 32°C |
