- Weather
- Republic of Korea
- Incheon
- Kajŏng-dong
Current Weather Kajŏng-dong
Current weather for the city of Kajŏng-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 23°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 2 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 67 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 19°C |
