- Weather
- Republic of Korea
- Gangwon-do
- Kaejami-gol
Current Weather Kaejami-gol
Current weather for the city of Kaejami-gol. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 15°C |
