- Weather
- Islamic Republic of Pakistan
- Balochistan
- Jamāluddin Kili
Current Weather Jamāluddin Kili
Current weather for the city of Jamāluddin Kili. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 26°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 26 % |
| cloud cover | 82 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 24°C |
