- Weather
- Russia
- Udmurtiya Republic
- Iznegvay
Current Weather Iznegvay
Current weather for the city of Iznegvay. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 31°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 30 % |
| cloud cover | 24 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 11°C |
