- Weather
- Republic of Albania
- Lezhë
- Ishull-Lezhë
Current Weather Ishull-Lezhë
Current weather for the city of Ishull-Lezhë. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 21 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 20°C |
