- Weather
- North Korea
- Chagang-do
- Imt’o-dong
Current Weather Imt’o-dong
Current weather for the city of Imt’o-dong. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 10°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 1 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 11. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 15°C |
