- Weather
- Germany
- Saxony-Anhalt
- Huy-Neinstedt
Current Weather Huy-Neinstedt
Current weather for the city of Huy-Neinstedt. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 25°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 34 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 10°C |
