- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Bắc Giang
- Hương Tảo
Current Weather Hương Tảo
Current weather for the city of Hương Tảo. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
30°C
feels like 32°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 28°C |
