- Weather
- United States of America
- Massachusetts
- Hubbardston
Current Weather Hubbardston
Current weather for the city of Hubbardston. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid to 30. 3. (06:00)
2°C
feels like -3°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1028 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 38 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -9°C |
| Average: | 6°C |
