- Weather
- United States of America
- Ohio
- Holmesville
Current Weather Holmesville
Current weather for the city of Holmesville. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 53 % |
| dew point | 18°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 18. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 17°C |
