Current Weather Höhe
Current weather for the city of Höhe. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid from 27. 5. (12:00) to 27. 5. (20:00)
High Temperature
Valid to 27. 5. (00:00)
22°C
feels like 24°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1028 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 16°C |
