- Weather
- Republic of Korea
- Chungcheongnam-do
- Hasil-li
Current Weather Hasil-li
Current weather for the city of Hasil-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 17°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 42 % |
| cloud cover | 93 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
