- Weather
- North Korea
- P'yŏngan-bukto
- Hanha-ri
Current Weather Hanha-ri
Current weather for the city of Hanha-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
15°C
feels like 15°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 42 % |
| cloud cover | 74 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 7°C |
