- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Hames-Boucres
Current Weather Hames-Boucres
Current weather for the city of Hames-Boucres. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 3. 5. (00:00)
19°C
feels like 20°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 30 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 10°C |
