Current Weather Hamburg-Mitte
Current weather for the city of Hamburg-Mitte. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 4°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 73 % |
| cloud cover | 91 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 8°C |
