- Weather
- Republic of Korea
- Jeollanam-do
- Hajedu-ri
Current Weather Hajedu-ri
Current weather for the city of Hajedu-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 59 % |
| cloud cover | 35 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 12°C |
| Average: | 18°C |
