Current Weather Ha-do
Current weather for the city of Ha-do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 17°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 88 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 9°C |
