- Weather
- Republic of Austria
- Lower Austria
- Groß-Siegharts
Current Weather Groß-Siegharts
Current weather for the city of Groß-Siegharts. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like -4°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 7°C |
