- Weather
- Russia
- Rostov Oblast
- Gray-Voronets
Current Weather Gray-Voronets
Current weather for the city of Gray-Voronets. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 5°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 44 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 14°C |
