- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Graye-et-Charnay
Current Weather Graye-et-Charnay
Current weather for the city of Graye-et-Charnay. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 1. 5. (00:00)
23°C
feels like 24°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 49 % |
| cloud cover | 22 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
