- Weather
- United States of America
- Florida
- Grant-Valkaria
Current Weather Grant-Valkaria
Current weather for the city of Grant-Valkaria. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rip Current
Valid to 1. 4. (02:00)
25°C
feels like 26°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 60 % |
| dew point | 19°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 14°C |
| Average: | 22°C |
