- Weather
- Italy
- Aosta Valley
- Grand Vert
Current Weather Grand Vert
Current weather for the city of Grand Vert. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 15. 5. (02:00)
Rain
Valid from 15. 5. (02:00) to 16. 5. (02:00)
Thunderstorms
Valid to 15. 5. (02:00)
6°C
feels like 3°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 999 hPa |
| humidity | 79 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 17°C |
