- Weather
- Germany
- Baden-Württemberg
- Graben-Neudorf
Current Weather Graben-Neudorf
Current weather for the city of Graben-Neudorf. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 19°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 54 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 16°C |
