Current Weather Gowd-e Shūrū
Current weather for the city of Gowd-e Shūrū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 24 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 23°C |
