- Weather
- Republic of Austria
- Lower Austria
- Göttlesbrunn
Current Weather Göttlesbrunn
Current weather for the city of Göttlesbrunn. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
High Temperature
Valid to 28. 5. (00:00)
26°C
feels like 27°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 37 % |
| cloud cover | 20 % |
| dew point | 13°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 18°C |
