- Weather
- Republic of Austria
- Upper Austria
- Gopperding
Current Weather Gopperding
Current weather for the city of Gopperding. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 10°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 70 % |
| cloud cover | 94 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 14. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
