- Weather
- Iran
- Razavi Khorasan
- Gonbaz
Current Weather Gonbaz
Current weather for the city of Gonbaz. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 21°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 50 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 22°C |
