- Weather
- Poland
- Kuyavian-Pomeranian
- Golub-Dobrzyń
Current Weather Golub-Dobrzyń
Current weather for the city of Golub-Dobrzyń. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
3°C
feels like 0°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 14 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 7°C |
