Current Weather Golmés
Current weather for the city of Golmés. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 30. 4. (22:00)
Rain
Valid to 30. 4. (22:00)
25°C
feels like 26°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 57 % |
| cloud cover | 11 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 15°C |
