- Weather
- United States of America
- Florida
- Golfview
Current Weather Golfview
Current weather for the city of Golfview. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rip Current
Valid to 1. 5. (20:00)
28°C
feels like 30°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 72 % |
| dew point | 20°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 18°C |
| Average: | 24°C |
