- Weather
- Mexico
- Guanajuato
- Godoy
Current Weather Godoy
Current weather for the city of Godoy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 38 % |
| cloud cover | 75 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 23°C |
