- Weather
- Iran
- Kermānshāh
- Godār Pīr-e ‘Olyā
Current Weather Godār Pīr-e ‘Olyā
Current weather for the city of Godār Pīr-e ‘Olyā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 18°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 30 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 23. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 21°C |
