Current Weather Gīshīgān-e Soflá
Current weather for the city of Gīshīgān-e Soflá. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 19°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 17 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 19°C |
