- Weather
- France
- Centre-Val de Loire
- Germigny-des-Prés
Current Weather Germigny-des-Prés
Current weather for the city of Germigny-des-Prés. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 5°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 84 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 12. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 14°C |
