- Weather
- South Africa
- North-West
- Ga-Rankuwa
Current Weather Ga-Rankuwa
Current weather for the city of Ga-Rankuwa. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1025 hPa |
| humidity | 39 % |
| cloud cover | 3 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 14°C |
