Current Weather Gandāb-e Bālā
Current weather for the city of Gandāb-e Bālā. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 21°C
| wind | 22 mph |
|---|---|
| wind gusts | 37 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 13 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | -8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 18°C |
