- Weather
- Republic of Albania
- Dibër
- Fusha e Vogël
Current Weather Fusha e Vogël
Current weather for the city of Fusha e Vogël. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 10°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 10°C |
