- Weather
- United Kingdom
- England
- Frampton on Severn
Current Weather Frampton on Severn
Current weather for the city of Frampton on Severn. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 5°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 79 % |
| cloud cover | 75 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
