- Weather
- United Kingdom
- England
- Fowlmere
Current Weather Fowlmere
Current weather for the city of Fowlmere. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 9°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
